Lekarze

lek. wet. Magdalena Stasiak
Magdalena Stasiak

Bez koni, psów i kotów nie wyobrażam sobie życia. Ukończyłam UP we Wrocławiu. Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Ukończyłam studia podyplomowe z tytułem Specjalisty chorób wewnętrznych psów i kotów a także kursy z hematologii, cytologii oraz diagnostyki ultrasonograficznej. Interesuje się dermatologia i endokrynologia. W swojej pracy mam przede wszystkim na względzie dobro zwierząt, a tym samym dokładną diagnozę ich dolegliwości, co owocuje efektywnym leczeniem moich pacjentów. Prywatnie trenuje jeździectwo, wspinaczkę, gram na gitarze, jeżdżę na nartach, rowerze, uwielbiam ksiażki oraz długie spacery z moja ukochana sunia – Kira. Obecnie na urlopie macierzyńskim

Tytul lekarza weterynarii otrzymalam w 2010 r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wroclawiu. Z uwagi na to, ze moją pasją jest chirurgia, zdecydowałam się podjąć naukę na studiach doktoranckich w Katedrze Chirurgii, które ukończyłam otrzymując tytuł  – dr n.wet. Obecnie pracuje nad wykorzystaniem lasera CO2 w chirurgii małych zwierząt oraz poszerzam wiedzę na studiach specjalizacyjnych. Prywatnie jestem właścicielką psa i kota. Przez mój dom przewinęły sie wszelkie gryzonie, ptaki i rybki. Pomagam zwierzętom zarówno jako lekarz weterynarii, jak i miłośniczka zwierzaków.

dr n. wet. Joanna Paczuska
Joanna Paczuska
lek. wet. Joanna Zubkiewicz
Joanna Zubkiewicz

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2008 roku. Aby jak najlepiej pomagać czworonogom stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach, a w 2015 roku ukończyłam studia specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotów. Moje zainteresowania zawodowe to dermatologia, nefrologia i rozród. Od zawsze kocham zwierzęta i dbanie o ich zdrowie i szczęście daje mi olbrzymią satysfakcję. Prywatnie jestem miłośniczką koni, książek i dalekich podróży z plecakiem.

Absolwentka Wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, obecnie doktorantka w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów. Do jej głównych zainteresowań zawodowych należą choroby wewnętrzne psów i kotów, a w szczególności gastroenterologia i hepatologia. Wykonuje również badania USG na wysokim poziomie, na które zapraszamy. Opiekuje się także mniejszymi pacjentami, takimi jak króliki, świnki morskie, szczury, chomiki oraz inne małe gryzonie. Prywatnie jest miłośniczką kotów i dumną opiekunką trzech przystojnych kocurów, a także dwóch sympatycznych susłów Richardsona.

lek. wet. Pola Borusewicz
Pola Borusewicz

Groomerzy

Hanna Błażejewska
hania

Jestem absolwentką studiów zootechnicznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W 2014 roku ukończyłam kurs strzyżenia psów. Praca ze zwierzętami to dla mnie nie tylko praca ale również hobby, dzięki temu każdy dzień poświęcony na upiększanie psiaków sprawia mi ogromną przyjemność. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu hodowli oraz pielęgnacji zwierząt. Mam nadzieję że wszystkie moje starania będą owocowały radośnie merdającymi ogonkami.

Od ciągnących się w nieskończoność godzin nad czesaniem lalek w okresie dziecięcym do stylizacji fryzur u zwierzaków?… nie taka długa droga :). Jestem wykwalifikowanym groomerem i oferuję profesjonalne usługi pielęgnacyjne oraz komfort i bezpieczeństwo Państwa pupili. Serdecznie zapraszam wszystkich psich i kocich arystokratów, zarówno rasowych jak i wielorasowych, każdy chce być pięknym, czystym i zadbanym, zwierzęta także!
Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim.

Magdalena Stasiak
Magdalena Stasiak