Lekarze

lek. wet. Magdalena Stasiak
internista, kardiolog
Magdalena Stasiak

Bez koni, psów i kotów nie wyobrażam sobie życia. Ukończyłam UP we Wrocławiu. Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Ukończyłam studia podyplomowe z tytułem Specjalisty chorób wewnętrznych psów i kotów, kursy z kardiologii na poziomie zaawansowanym oraz diagnostyki ultrasonograficznej. Obecnie  jestem w trakcie Studiów podyplomowych z Radiologii Weterynaryjnej.W swojej pracy mam przede wszystkim na względzie dobro zwierząt, a tym samym dokładną diagnozę ich dolegliwości, co owocuje efektywnym leczeniem moich pacjentów. Prywatnie jeżdżę na nartach, rowerze, uwielbiam ksiażki oraz długie spacery z moja ukochana sunia – Maru.

Tytuł lekarza weterynarii otrzymałam w 2010 r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu. Z uwagi na to, ze moją pasją jest chirurgia, zdecydowałam się podjąć naukę na studiach doktoranckich w Katedrze Chirurgii, które ukończyłam otrzymując tytuł  – dr n.wet oraz na Studiach specjalizacyjnych z chirurgii, które ukończyłam z tytułem Specjalista Chirurg. Obecnie pracuje nad wykorzystaniem lasera CO2 w chirurgii małych zwierząt. Prywatnie jestem właścicielką psa i kota. Przez mój dom przewinęły się wszelkie gryzonie, ptaki i rybki. Pomagam zwierzętom zarówno jako lekarz weterynarii, jak i miłośniczka zwierzaków.

dr n. wet. Joanna Tunikowska
internista, chirurg
Joanna Paczuska
lek. wet. Joanna Zubkiewicz
internista, dermatolog
Joanna Zubkiewicz

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2008 roku. Aby jak najlepiej pomagać czworonogom stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach, a w 2015 roku ukończyłam studia specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych psów i kotów. Moje zainteresowania zawodowe to dermatologia, nefrologia i rozród. Od zawsze kocham zwierzęta i dbanie o ich zdrowie i szczęście daje mi olbrzymią satysfakcję. Prywatnie jestem miłośniczką koni, książek i dalekich podróży z plecakiem.

Tytuł lekarza weterynarii uzyskałam w 2017 r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Już w trakcie studiów zainteresowała mnie neurologia weterynaryjna, co skłoniło mnie do podjęcia studiów doktoranckich w tej dziedzinie w Katedrze Chorób Wewnętrznych Koni, Psów i Kotów. Cały czas staram sie poszerzać swoja wiedzę, nie tylko w zakresie neurologii, ale również internistyczną poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Wszystko po to, aby lepiej diagnozować, a następnie leczyć moich pacjentów. Prywatnie jestem właścicielką psa Melona, a w wolnym czasie uwielbiam chodzić do kina.

lek.wet. Paulina Drobot
internista, neurolog
Paulina Drobot
lek. wet. Karolina Ławniczak
internista, anestezjolog
Karolina_Lawniczak

Jest absowenstką Uniwerystetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Już w trakcie studiów interesowałam się głównie interną i anestezjologią weterynaryjną. Po skończeniu studiów odbyłam prestiżowy staż w Czechach w klinice weterynaryjnej JAGGY w Pradze, gdzie od najlepszych specjalistów uczyłam się technik znieczulania psów i kotów. Swoją wiedzę ciągle poszerzam, biorąc udział w różnych szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych. Kocham wszystkie zwierzaki, ale szczególnie swoje dwa kundelki Nesti i Fida. Prywatnie mama Zuzi. Swój czas wolny lubię spędzać podróżując, oglądając seriale i grając w planszówki.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od samego początku studiów weterynaryjnych praktykowałam w wielu gabinetach i klinikach weterynaryjnych. Obecnie uczestniczę w licznych kursach i warsztatach, aby stale poszerzać wiedzę i umiejętności. Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę chorób wewnętrznych, a w szczególności okulistyki.

lek.wet. Martyna Padjasek
internista, okulista
Martyna-Padjasek

Groomerzy

Hanna Błażejewska
hania

Jestem absolwentką studiów zootechnicznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W 2014 roku ukończyłam kurs strzyżenia psów. Praca ze zwierzętami to dla mnie nie tylko praca ale również hobby, dzięki temu każdy dzień poświęcony na upiększanie psiaków sprawia mi ogromną przyjemność. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu hodowli oraz pielęgnacji zwierząt. Mam nadzieję że wszystkie moje starania będą owocowały radośnie merdającymi ogonkami.

Od ciągnących się w nieskończoność godzin nad czesaniem lalek w okresie dziecięcym do stylizacji fryzur u zwierzaków?… nie taka długa droga :). Jestem wykwalifikowanym groomerem i oferuję profesjonalne usługi pielęgnacyjne oraz komfort i bezpieczeństwo Państwa pupili. Serdecznie zapraszam wszystkich psich i kocich arystokratów, zarówno rasowych jak i wielorasowych, każdy chce być pięknym, czystym i zadbanym, zwierzęta także!

Magdalena Stasiak
Magdalena Stasiak