Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, podyplomowe studia specjalistyczne z radiologii weterynaryjnej oraz z chorób wewnętrznych psów i kotów. Ukończyła Szkołę Kardiologii I i II stopnia w Lublinie oraz liczne kursy i szkolenia kardiologiczne u znakomitych polskich kardiologów. Zawsze mówi, że jej pacjenci mają piękne serca, które muszą być jak najdłużej zdrowe.
Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek – Tosi i Zoi, oraz suni Maru. Uwielbia spacery, książki, narty, jazdę konną i wspinaczkę.
Jest absowenstką UPwr Wrocław. Po skończeniu studiów odbyła prestiżowy staż zagraniczny w klinice weterynaryjnej JAGGY w Pradze. Ukończyła trzystopniowy kurs VASTA, prowadzony przez Petera Kronena, z zakresu anestezjologi i anelgezji weterynaryjnej. Po zdaniu egzaminu otrzymała tytuł VAT (Veterinary Anaesthesia Technician).
Kocha wszystkie zwierzaki, ale szczególnie swojego kota Płotkę i kundelka Nesti. Prywatnie mama energicznej Zuzi. Swój czas wolny lubi spędzać podróżując, oglądając seriale i grając w planszówki.
W Podaj Łapce to właśnie ona zajmuje się bezpiecznym snem waszych zwierzaków podczas zabiegów oraz terapią bólu.
Ukończył medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w 2016 r. Już w trakcie studiów aktywnie uczestniczył w pracy Katedry i Kliniki Chirurgii, gdzie spędził kolejne 4 lata na studiach doktoranckich. W latach 2020-2024 pracował jako chirurg w klinice Uppsala Veterinarmottagning w Szwecji. Na co dzień zajmuje się chirurgią miękką oraz ortopedią psów i kotów.
Wolne chwile spędza na trekkingu oraz obserwacji ptaków
Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2008 roku i od tamtej pory stale pogłębia swoją wiedzę w zakresie chorób wewnętrznych Państwa milusińskich. Ukończyła studia specjalizacyjne w dziedzinie chorób psów i kotów. Pani doktor jest doświadczoną internistką, ale jej „konikami” są dermatologia i cytologia, które zgłębia od ponad pięciu lat pod okiem najlepszych specjalistów na licznych kursach i stażach. Prywatnie „psia mama” zakochana w Pikselku. Nałogowo czyta książki, uwielbia dalekie podróże z plecakiem, piesze wędrówki i pielęgnowanie swojej domowej dżungli.
W naszym gabinecie Pani doktor przeprowadza konsultacje dermatologiczne, badania USG, oraz diagnozuje i prowadzi pacjentów internistycznych. Wykonuje tez biopsje cienkoigłowe oraz badania cytologiczne. Mikroskop to jej najlepszy przyjaciel
Ukończyła medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym we
Wrocławiu w 2017 roku. Od początku jej droga związana była ze zwierzętami towarzyszącymi. W swojej pracy szczególnym zainteresowaniem darzy dietetykę i onkologię. W 2023 roku ukończyła 3-częściowy kurs “Onkologia kliniczna” organizowanyu przez “Veterinary Oncology Services VOS Ltd”.
W naszej przychodni przyjmuje pacjentów internistycznych.
Prywatnie opiekunka goldenki Lili i amstaffki Fiony. W wolnym czasie uwielbia czytać, układać puzzle oraz podróżować.
Z wykształcenia technik weterynarii kierująca swoje zainteresowania w stronę żywienia, bechawioryzmu, anestezjologii i stomatologii. Pracę ze zwierzętami rozpoczęła w wieku 17 lat pracując w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze, a następnie pod okiem behawiorystki zagłębiała tajniki psiej psychologii w Hotelu dla zwierząt we Wrocławiu.
Udzielała się jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, gdzie miała możliwość zajmowania się zwierzętami jak psy, koty, lisy, ptaki, czy jeże. W schronisku w Zielonej Górze uzyskała tytuł Starszego Wolontariusza za pracę z psami lękliwymi i przejawiającym agresję. W 2019 roku otrzymała tytuł Zoopsychologa/behawiorysty – specjalizacja psy, pod licencją PAZiA.
Obecnie asystuje lekarzom weterynarii w wizytach, oraz wykorzystuje swoje doświadczenie troskliwie opiekując się pacjentami po zabiegach.
Opiekunka porzuconego psiego seniora Olsena, którego pieszczotliwie nazywa „Dziadkiem”
W wolnym czasie uwielbia wielogodzinne spacery po górach, gdzie może cieszyć się bliskością z naturą i jej przyjaciółmi.
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Moją pasją jest stomatologia psów i kotów. Ukończyła 3 stopniowy program szkoleniowy PSLWMZ z zakresu stomatologii, uczestniczyła w licznych warsztatach z tej dziedziny. Odbyła staż u dr Katarzyny Jodkowskiej oraz u dr Joanny Pakuły.
Wolne chwile poświęca na wędrówki po górach z rodziną, czytanie kryminałów i opiekę nad moimi dwoma kotami, Kokosem i Chałwą.
Przychodnia do diagnostyki zwierząt wykorzystuje m.in. urządzenie wytwarzające promieniowanie jonizujące – zdjęciowy aparat rentgenowski. Pracownia rentgenowska, w której to urządzenie jest stosowane, została uruchomiona na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki. Przychodnia kontroluje narażenie pracowników oraz osób postronnych w oparciu o środowiskową dozymetrię prowadzoną przez akredytowane laboratorium.
Właściwie zabezpieczone ściany oraz stropy pracowni, przyjęte metody pracy, wdrożone procesy i procedury, jak również regularne odczyty dawek gwarantują, że działalność w warunkach narażenia na promieniowanie jonizujące prowadzona przez szpital nie ma negatywnego wpływu na zdrowie ludzi oraz środowisko.