Nasz zespół

Lek. wet. Magdalena Stasiak

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, podyplomowe studia specjalistyczne z radiologii weterynaryjnej oraz z chorób wewnętrznych psów i kotów. Ukończyła Szkołę Kardiologii I i II stopnia w Lublinie oraz liczne kursy i szkolenia kardiologiczne u znakomitych polskich kardiologów. Zawsze mówi, że jej pacjenci mają piękne serca, które muszą być jak najdłużej zdrowe.

Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek – Tosi i Zoi, oraz suni Maru. Uwielbia spacery, książki, narty, jazdę konną i wspinaczkę.

Lek. wet. Karolina Ławniczak

Jest absowenstką UPwr Wrocław. Po skończeniu studiów odbyła prestiżowy staż zagraniczny w klinice weterynaryjnej JAGGY w Pradze. Ukończyła trzystopniowy kurs VASTA, prowadzony przez Petera Kronena, z zakresu anestezjologi i anelgezji weterynaryjnej. Po zdaniu egzaminu otrzymała tytuł VAT (Veterinary Anaesthesia Technician).

Kocha wszystkie zwierzaki, ale szczególnie swojego kota Płotkę i kundelka Nesti. Prywatnie mama energicznej Zuzi. Swój czas wolny lubi spędzać podróżując, oglądając seriale i grając w planszówki.

W Podaj Łapce to właśnie ona zajmuje się bezpiecznym snem waszych zwierzaków podczas zabiegów oraz terapią bólu.

inż. Martyna Morawska, technik weterynarii

Absolwentka zootechniki na UPWr i była przewodnicząca Koła Naukowego Żywienia Zwierząt.

Podczas studiów uczestniczyła w wymianie z Hunan Agriculture University (Chiny). Od maleńkości zafascynowana żywymi istotami – a w szczególności ich psychiką i relacjami pomiędzy nimi. Wiedzę praktyczną zdobyła dzięki pracy w domowym hotelu dla zwierząt, gdzie miała okazję zgłębiać tajniki psich zachowań pod okiem behawiorystki Iwony Sołtyk

Dzieli życie z psem Lordem, a ostatnio również ze znalezionym kotem – Panem Marudą. Poda zastrzyk i smakołyki, przytuli albo potrzyma do badania. Dogląda też pacjentów przed i po zabiegach, dbając o ich bezpieczeństwo oraz komfort. Poza przychodnią działa lokalnie jako MARMORka – psia opiekunka we Wrocławiu

Dr Joanna Tunikowska

Od 2010 r. jest lekarzem weterynarii, w 2014 r. uzyskała tytuł doktora nauk weterynaryjnych, a w 2016 – specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Obecnie pracuje jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie kontynuuje pracę naukową i dydaktyczną oraz przyjmuje pacjentów.

Dr Tunikowska od 2011 r. operuje laserem CO2 wykonując zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej i chirurgii onkologicznej. Specjalizuje się w „robieniu nosków” (bezszwowej korekcji nozdrzy metodą Tradera) jak również korekcją podniebienia u psów ras brachycefalicznych.

Prywatnie dr Tunikowska ma męża i dwóch synów. Po dniu pracy uspokaja ją melodyjny death metal podczas wieczornych spacerów z niewielką 50kg sunią Nuką.

lek. wet. Joanna Zubkiewicz

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2008 roku i od tamtej pory stale pogłębia swoją wiedzę w zakresie chorób wewnętrznych Państwa milusińskich. Ukończyła studia specjalizacyjne w dziedzinie chorób psów i kotów. Pani doktor jest doświadczoną internistką, ale jej „konikami” są dermatologia i cytologia, które zgłębia od ponad pięciu lat pod okiem najlepszych specjalistów na licznych kursach i stażach. Prywatnie „psia mama” zakochana w Pikselku. Nałogowo czyta książki, uwielbia dalekie podróże z plecakiem, piesze wędrówki i pielęgnowanie swojej domowej dżungli.

W naszym gabinecie Pani doktor przeprowadza konsultacje dermatologiczne, badania USG, oraz diagnozuje i prowadzi pacjentów internistycznych. Wykonuje tez biopsje cienkoigłowe oraz badania cytologiczne. Mikroskop to jej najlepszy przyjaciel

Lek. wet. Mariola Piasecka

ukończyła medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym we
Wrocławiu w 2017 roku. Od początku jej droga związana była ze zwierzętami towarzyszącymi. W swojej
pracy szczególnym zainteresowaniem darzy dietetykę i onkologię. W 2023 roku ukończyła 3 częściowy
kurs “Onkologia kliniczna” organizowanyu przez “Veterinary Oncology Services VOS Ltd”.
W naszej przychodni przyjmuje pacjentów internistycznych.
Prywatnie opiekunka goldenki Lili i amstaffki Fiony. W wolnym czasie uwielbia czytać, układać puzzle
oraz podróżować.

Maja Kalisz

Uczennica kierunku technik weterynarii. Pracę ze zwierzętami rozpoczęła w wieku 17 lat pracując w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze, a następnie pod okiem behawiorystki zagłębiała tajniki psiej psychologii w Hotelu dla zwierząt we Wrocławiu.

Udzielała się jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, gdzie miała możliwość zajmowania się zwierzętami jak psy, koty, lisy, ptaki, czy jeże. W schronisku w Zielonej Górze uzyskała tytuł Starszego Wolontariusza za pracę z psami lękliwymi i przejawiającym agresję. W 2019 roku otrzymała tytuł Zoopsychologa/behawiorysty – specjalizacja psy, pod licencją PAZiA.

Obecnie asystuje lekarzom weterynarii w wizytach, oraz wykorzystuje swoje doświadczenie troskliwie opiekując się pacjentami po zabiegach.

Opiekunka porzuconego 11-letniego psiaka Olsena, którego pieszczotliwie nazywa “Dziadkiem”.

W wolnym czasie uwielbia wielogodzinne spacery po górach, gdzie może cieszyć się bliskością z naturą i jej przyjaciółmi.

lek. wet. Katarzyna Hołownia-Olszak

Nazywam się Katarzyna Hołownia-Olszak. Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. 

Moją pasją jest stomatologia psów i kotów. Ukończyłam 3 stopniowy program szkoleniowy PSLWMZ z zakresu stomatologii, uczestniczyłam w licznych warsztatach z tej dziedziny. Odbyłam staż u dr Katarzyny Jodkowskiej oraz u dr Joanny Pakuły. 

Wolne chwile poświęcam na wędrówki po górach z rodziną, czytanie kryminałów i opiekę nad moimi dwoma kotami, Kokosem i Chałwą.